Григорій Немиря зустрівся з президентом ЄНП

У рамках робочого візиту до Брюсселя заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з президентом Європейської народної партії Жозефом Долем.

Сторони обговорили  поточну політичну та соціально-економічну ситуації в Україні.

У зв’язку з цим Григорій Немиря та Жозеф Доль приділили увагу питанням, пов’язаним з проведенням виборів голів і депутатів до об’єднаних територіальних громад в Україні, які  заплановані на 29 жовтня 2017 року.

«Дуже важливо, щоб виборчі процеси, які є складовою демократії, відбувалися згідно з європейськими стандартами, забезпечувався рівний доступ до ЗМІ та не використовувався адміністративний ресурс», – наголосив президент ЄНП.

Також значну увагу було приділено боротьбі з корупцією в Україні.

Жозеф Доль висловив підтримку демократичним політичним силам України, зокрема партії «Батьківщина» за принципову позицію щодо боротьби з корупцією, захисту прав і свобод людини та зусиллям із встановлення миру в Україні.

«Мені дуже приємно, що партія є членом родини ЄНП,  а її лідер має найбільшу підтримку в суспільстві. Ми уважно слідкуємо за ситуацією в Україні. Ви можете покладатися на нашу солідарність та підтримку», – наголосив президент ЄНП.

Окрім того, сторони обмінялися думками щодо ситуації в окупованому Криму та на Донбасі.

Нагадаємо, що 11-13 жовтня Григорій Немиря перебуває з робочим візитом у Брюсселі для участі у спільному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин  і міжнаціональних відносин та підкомітету Європейського Парламенту з прав людини.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова