Григорій Немиря зустрівся з Головою Комітету у закордонних справах Сенату Чехії

Сьогодні заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря провів зустріч з делегацією Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки на чолі з Головою Комітету Павелом Фішером.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, зокрема стан ядерної та екологічної безпеки після підриву режимом путіна Каховської ГЕС, та відносини між Україною і Чехію на міжпарламентському рівні.

Григорій Немиря подякував Чехії за допомогу нашій державі та наголосив, що «тільки спільними зусиллями усього демократичного світу можна здобути перемогу над кремлем та відновити мир і безпеку на європейському континенті».

Своєю чергою Павел Фішер висловив переконання, що «в Україні ідеться про майбутнє Європи і про майбутнє Чехії, і що уся Європа має бути солідарною з Україною та допомагати їй у визвольній боротьбі».

Йшлося також про євроатлантичні прагнення України та підготовку до Вільнюського саміту НАТО.

У цьому зв’язку Павел Фішер наголосив, що Чехія підтримує набуття Україною повноправного членства в ЄС та НАТО.

До складу делегації входять Заступник Голови Сенату Томаш Чернін, Заступник Голови Комітету Мірослав Балатка, Члени Комітету Вацлав Ласка, Марек Оштядал та Ян Соботка, Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула та Заступник Посла Чеської Республіки в Україні Їржі Прецлік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова