Григорій Немиря зустрівся з Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Фінляндії

Сьогодні в рамках участі у Політичній Асамблеї Європейської народної партії заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Фінляндії Юсі Хала-ахо.

Григорій Немиря подякував за підтримку та допомогу, яку Фінляндія надає нашій державі, зокрема, сьогоднішнє рішення про додаткові 29 мільйонів євро гуманітарної допомоги та на співпрацю у галузі розвитку.

«Ми вдячні за вашу солідарність у дії. Фінляндія – один з наших ключових партнерів у ці найскладніші часи для нашої історії. Ваша країна вірить у нашу спільну перемогу і робить усе можливе для цього», – наголосив він.

Своєю чергою Юсі Хало-ахо заявив, що Фінляндія і надалі всебічно допомагатиме Україні у її боротьбі за незалежність та свободу.

У зустрічі також брав участь народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.

Нагадаємо, що 9-10 березня умісті Гельсінкі проходить Політична Асамблея ЄНП, у якій беруть участь Президент Європейського Парламенту Роберта Мецола та  члени Європейського парламенту, члени національних парламентів ЄС, лідери партій ЄС, які входять до складу ЄНП.

Довідково: ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн,  Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова