Григорій Немиря зустрівся з генсекретарем ЄНП 

Сьогодні під час візиту до Брюсселя заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з генеральним секретарем Європейської народної партії Антоніо Лопесом-Істурізом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема, на Сході нашої держави. Серед іншого, наголошувалося на неможливості зняття санкцій проти Росії до встановлення миру на Донбасі, включаючи відновлення контролю української влади на цією територією та україно-російським кордоном, а також повернення анексованого Криму.

Крім того, Григорій Немиря поінформував генсекретаря ЄНП про позицію Партії «Батьківщина» щодо актуальних питань внутрішньої та зовнішньої політики України та стану співробітництва з ЄС.

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 75 партій-членів з 40 країн, 12 голів країн-членів ЄС та країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської Комісії.

25-26 квітня Григорій Немиря бере участь у третьому засіданні Парламентського Комітету асоціації між Україною та ЄС у Брюсселі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова