Григорій Немиря зустрівся з делегацією Європейського Парламенту

У понеділок, 23 серпня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря провів зустріч з делегацією  Європейського Парламенту.

Йшлося про співробітництво між Україною та Європейським Союзом, впровадження реформ в нашій державі та міжпарламентське співробітництво. Окремо сторони обговорили ситуацію, яка склалася через агресію Росії на Сході нашої держави й анексію Криму.

Григорій Немиря передав європарламентарям вітання від Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та подякував за підтримку і допомогу, яку ЄС надає нашій державі. Він також закликав до активізації зусиль задля якнайшвидшого вирішення міжнародного збройного конфлікту та підкреслив важливість збереження політики санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму Україні.

«Ми щиро вдячні Європейському Союзу та Європарламенту за допомогу та підтримку України. Тільки спільними зусиллями ми зможемо відновити мир у Європі», – сказав він.

Члени делегації Європарламенту висловили підтримку суверенітету, незалежності й територіальної цілісності України.

Григорій Немиря поінформував своїх співрозмовників про політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні. Окрім того, сторони обмінялися думками про хід реформ в нашій державі, включаючи децентралізацію і боротьбу з корупцією.

Окремо йшлося про  боротьбу з наслідками пандемії Covid-19  та ситуацію з вакцинацією наших громадян від цієї  хвороби.

До складу делегації Європарламенту увійшли: Мікаель Галер, Віола фон Крамон, Пятрас Ауштрявічус, Андрес Кубілюс, Анна Фотига та Рамона Стругаріу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова