Григорій Немиря зустрівся з делегацією Європейського форуму за демократію та солідарність

У четвер, 7 листопада, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря провів зустріч із делегацією Європейського форуму за демократію та солідарність на чолі з віцепрезидентом форуму Яном Марінусом Віерсмою.

«Дякуємо за можливість зустрітися. Ми знаходимося з візитом в Україні з метою вивчення поточної політичної ситуації у країні, щоб донести цю інформацію до наших політичних родин», – наголосив Ян Марінус Віерсма.

Зі свого боку Григорій Немиря поінформував співрозмовників про ситуацію в Україні та про бачення партії «Батьківщина» щодо запровадження системних змін у нашій державі. Насамперед, про зміцнення принципу верховенства права, боротьбу з корупцією та інші пріоритети політичної сили.

Європейський форум за демократію та солідарність – це мережа європейських соціал-демократичних партій та організацій зі штабквартирою в Нідерландах. 7-8 листопада делегація форуму перебуває в Україні з метою дослідження політичної ситуації в країні та перетворень, які відбулися за останні декілька років, особливо після проведення виборів та появи нових політичних партій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова