Григорій Немиря зустрівся з делегацією Європарламенту

Сьогодні заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря взяв участь у зустрічі з координаторами програми Європейського парламенту з підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України – співголовою Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Андрієм Пленковичем та колишнім президентом Європарламенту Петом Коксом.

Сторони обговорили питання міжпарламентського співробітництва, реформування структури Верховної Ради та поточну політичну ситуацію в Україні.

_APM8727Йшлося, зокрема, про угоду зі співпраці в адміністративній сфері між загальним секретаріатом Європейського парламенту і апаратом Верховної Ради України щодо реформування українського парламенту, яку було підписано в березні у Брюсселі під час українського тижня в Європарламенті.

«Україна залишається пріоритетом для Європейського парламенту. Ми розуміємо, що вам потрібен час для демократичних перетворень та подолання викликів на шляху європейської інтеграції», – наголосив Андрій Пленкович.

«Ми – партнери, тож зацікавлені у вашому успіху. Ми дякуємо вам за співпрацю і сподіваємося на якнайшвидшу реалізацію наших рекомендацій», – сказав Пет Кокс.

_APM8841Своєю чергою Григорій Немиря подякував колегам за підтримку України та рекомендації для підвищення інституційної спроможності ВРУ.

«Важливо підкреслити, що потрібно не тільки реалізовувати рекомендації європейських інституцій, а й дотримуватися внесених змін. На жаль, при переформатуванні коаліції і голосуванні за новий уряд відбулися серйозні порушення Регламенту ВРУ. Це є неприпустимим», – сказав він.

_APM8763

У відповідь на це Пет Кокс зауважив, що Україні потрібні зміни не заради змін, а заради демократичних перетворень.

«Жодні демократичні реформи не будуть ефективними при збереженні старих практик», – сказав він.

_APM8711Крім того, Григорій Немиря наголосив, що успішна імплементація Угоди про асоціацію з ЄС неможлива без демократичних перетворень в нашій державі.

«Демократичні реформи та подолання корупції є запорукою нашого наближення до ЄС», – сказав він.

Григорій Немиря також передав Андрію Пленковичу та Пету Коксу вітання від Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та подяку за допомогу в побудові процвітаючої незалежної України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова