Григорій Немиря зустрівся з делегацією Рійгікогу Естонії

Сьогодні заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря провів зустріч з делегацією Рійгікогу Естонії на чолі з головою Комітету у закордонних справах Марком Міхкельсоном.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, зокрема стан ядерної та енергетичної безпеки після ракетного удару режимом путіна по Дніпровській ГЕС, і відносини між Україною і Естонією на міжпарламентському рівні.

Григорій Немиря подякував Естонії за допомогу нашій державі, зокрема за останній пакет військової допомоги на суму 20 млн. євро, що включає безвідкатну протитанкову зброю, вибухівку, різні види артилерійських боєприпасів, протигази, снайперську техніку, боєприпаси меншого калібру та багато іншого.

«Це солідарність у дії. Тільки спільними зусиллями усього демократичного світу можна здобути перемогу над кремлем та відновити мир і безпеку на європейському континенті», – сказав він.

Своєю чергою Марк Міхкельсон детально повідомив про стратегію допомоги Україні на 120 млрд євро, яку розробила Естонія, та наголосив, що «саме Україні боронить майбутнє Естонії та усієї Європи».

Йшлося також про шлях України до ЄС та наші євроатлантичні прагнення.

У цьому зв‘язку Марк Міхкельсон наголосив, що Естонія підтримує набуття Україною повноправного членства в ЄС та НАТО, у тому числі за прискореною процедурою.

До складу делегації входять Заступник голови комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонії Хенн Пиллуаас, Член комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонії Ерік-Нілес Кросс та Член комітету у закордонних справах Рійгікогу Естонії Луїса Рийвас

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова