Григорій Немиря зустрівся з делегацією Парламенту Великої Британії

У середу, 19 січня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря провів зустріч з  делегацією Комітету у закордонних справах Парламенту Великої Британії на чолі  з Головою Комітету Томом Тугендхетом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні та відносини між нашою державою і Великою Британією. Окрему увагу було приділено ситуації на Сході України та в анексованому Криму, беручи до уваги загрозу нової агресії Росії проти України.

«Ми віримо у Ваш суверенітет. І ми є одними з гарантів Вашого суверенітету за Будапештським меморандумом. З того часу наша позиція не змінилася», – наголосив Том Тугендхет. – Право обирати до якої організації приєднатися – НАТО чи будь-якої іншої – належить народові України».

Григорій Немиря подякував Великій Британії за допомогу, яку вони надають нашому народові в оборонній, зокрема за нещодавнє рішення надати нашій країні новий безпековий пакет із легкими протитанковими збройними системами захисту, економічній та соціальних сферах.

«Ми щиро вдячні Великій Британії за тривалу допомогу Україні. Швидке надання останнього безпекового пакета стало чітким сигналом солідарності для нашої країни», – наголосив Григорій Немиря.

Водночас він звернув увагу своїх співрозмовників, що наразі «Мета Кремля – не Донбас, його мета – переформувати систему європейської безпеки, яка існувала з часу закінчення Холодної війни. І цієї мети він хоче досягти на двосторонній основі – зі США. Без України та без ЄС».

Окрім того, сторони обговорили питання співробітництва між Україною та Великою Британією на парламентському рівні.

Захід відбувся в рамках зустрічі делегації з Комітетом  ВРУ з питань зовнішньої політики.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова