Григорій Немиря зустрівся з делегацією Конгресу США

У понеділок, 15 квітня, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки.

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, приділивши окрему увагу питанням, пов’язаним з анексією Криму та війною на Сході нашої держави.
Обговорення відбулося в межах зустрічі делегації з керівництвом Верховної Ради України та головами парламентських фракцій.

«Дуже важливо у цей час викликів як зовнішніх – агресія Росії, так і внутрішніх, мати такий діалог серед представників різних політичних сил», – наголосив Григорій Немиря.

Від імені партії «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко він висловив вдячність представникам Конгресу США за двопартійну підтримку України, як з боку Демократичної партії США, так і з боку Республіканської партії США за підтримку нашої держави та допомогу в зміцнення оборони, безпеки та демократії.

Політик також детально поінформував конгресменів про бачення партії «Батьківщини» та її лідера щодо запровадження системних змін в Україні, насамперед боротьбу з корупцією та інші пріоритети своєї політичної сили.

Зі свого боку члени делегації запевнили у підтримці суверенітету та незалежності нашої держави, наголосивши, що США і надалі докладатимуть зусиль для відновлення територіальної цілісності нашої країни та встановлення миру на Сході.

Окремо йшлося про проведення першого туру президентських виборів в Україні 31 березня 2019 року та підготовку до проведення другого туру. Григорій Немиря повідомив про порушення демократичних стандартів, які мали місце під час виборчої кампанії та дня голосування.

У зустрічі також брали участь директором НДІ в Україні Мері О’ Хейген та Посол США в Україні Марі Йованович.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова