Григорій Немиря зустрівся з делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

Сьогодні заступник Голови партії «Батьківщина», перший Заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря провів зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах на чолі з Головою Комітету Девідом МакАлістером.

Йшлося про співпрацю між Україною та ЄС, зокрема реалізацію Угоди про асоціацію, обговорювалися питання, пов’язані зі Східним партнерством і впровадженням реформ у нашій державі, та шляхи подальшого міжпарламентського співробітництва.

Окремо сторони обговорили ситуацію, яка склалася через агресію Росії на Сході нашої держави й анексію Криму. В цьому контексті йшлося про саміт лідерів Франції, Німеччини, України та Росії у «нормандському форматі», який має відбутися 9 грудня Парижі.

 

«Ми приїхали до України, щоб продемонструвати вам свою підтримку. Члени нашої делегації з різних фракцій та країн, але ми єдині у своїй підтримці суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України», – підкреслив Голова Комітету Девід МакАлістер.

У свою чергу, Григорій Немиря подякував ЄС за допомогу Україні та закликав активізувати зусилля задля якнайшвидшого вирішення збройного конфлікту на Донбасі. Він підкреслив важливість збереження політики санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму Україні.

«Ми щиро вдячні Європейському Союзу та Європарламенту за допомогу та підтримку України. Тільки спільними європейськими зусиллями ми зможемо відновити мир у Європі», – сказав Григорій Немиря.

Що стосується зустрічі у Нормандському форматі, то політик висловив позицію політичної сили «Батьківщина», яка закликала владу України утриматися від рішень, що можуть призвести до обмеження суверенітету України.

Обговорення відбулося в рамках зустрічі делегації Комітету з представниками Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова