Григорій Немиря: Законопроєкт щодо цивільно-військових адміністрацій суперечить національним інтересам України

Законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій №3913 суперечить міжнародному праву, законодавству України та національним інтересам нашої держави.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря, виступаючи з парламентської трибуни під час розгляду цієї законодавчої ініціативи Верховною Радою України.

«Згідно з нашим аналізом, якщо цей законопроєкт буде прийнятий, то він створить підстави для свавільного скасування виборів. Це суперечить ст. 38 Конституції України, ст. 25 Міжнародного пакту про громадянські й політичні права та ст. 21 Загальної декларації прав людини ООН», – зазначив народний депутат.

«З перспективою прийняття цього законопроєкту права людини, до яких відноситься право обирати й бути обраним, право на вільні й чесні вибори, будуть втоптані в болото політичної доцільності. Чим це відрізняється від того, що намагалися і робили усі попередники нинішнього президента? Нічим», – обурився політик.

Григорій Немиря наголосив, що права людини є неподільними. Саме тому «Батьківщина» закликає тих, хто хоче бути не лише на словах, а й на ділі «слугами народу», а не виконавчої влади та президента, голосувати проти цього законопроєкту, оскільки він суперечить міжнародному праву, законодавству України та національним інтересам нашої держави.

Після короткого обговорення народні депутати 240 голосами проголосували за прийняття за основу проєкту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій №3913.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова