Григорій Немиря закликав ЄНП та демократичний світ до єдності у час кризи системи європейської безпеки

У понеділок, 7 лютого, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря взяв участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка проходила онлайн.

Під час свого виступу на Асамблеї він поінформував про політичну, соціально-економічну ситуацію та безпекову ситуації в Україні у світлі масштабного нарощування Росією збройних сил та можливої ескалації російської агресії.

«Наразі, у цей загрозливий час, ЄНП та увесь демократичний світ мають думати про єдність та солідарність з Україною. Помилково вважати, що світ зіткнувся з «українською кризою чи проблемою». Ми зіткнулися з кризою системи європейської безпеки. І вирішити цю кризу можна тільки завдяки єдності», – наголосив Григорій Немиря.

Політик також передав вітання учасникам Асамблеї від лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та закликав ЄНП негайно надіслати до України місію солідарності, яка складатиметься з керівництва і лідерів партій ЕРР до України

Окрім того, Григорій Немиря повідомив учасникам Асамблеї про ініціативу «Батьківщини» створити Уряд національної єдності та пряме  звернення до Президента України щодо цього.

«Перед обличчям смертельної загрози потрібно єднатися та створити Уряд народної єдності. Але після нашого звернення до Президента вже минуло понад десять днів, утім ми не отримали жодної відповіді», – зауважив він.

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 80 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії, вісім голів  країн-членів ЄС та троє голів країн, які не є членами ЄС, дев’ять членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова