Григорій Немиря закликав владу відстоювати національні інтереси України

Заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря закликав владу України захищати національні інтереси України та відстоювати національну безпеку.

Про це він заявив з парламентської трибуни, виступаючи перед голосуванням за проєкт Постанови про Звернення Верховної Ради України до Палати представників та Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки 117-го скликання щодо активізації зусиль зі зміцнення енергетичної безпеки України та Європи шляхом загального запровадження санкцій щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2» (5520), який пізніше було ухвалено 252 народними депутатами.

«Фракція «Батьківщина» є серед співавторів  цієї постанови та буде її підтримувати. Але я хочу поставити запитання: «А чи не замало і запізно? Чи в черговий раз Верховна Рада не перетворюється на дипломатичні меблі, які прикривають прорахунки тих, хто мали це зробити раніше?» – сказав Григорій Немиря, який є одним зі співавторів постанови.

«Після успішного голосування за цю постанову ми маємо виділити час як парламент, в окремих комітетах, щоб подумати над тим, чому в черговий раз народна мудрість «на друга надійся, а сам до роботи берися» має місце. Чи не забагато ми сподівалися, що хтось інший має за нас зробити ту роботу, яку би мали зробити ми? Чому вже котрий рік видобуток власного українського газу перебуває на такій межі, яка створює загрозу національній безпеці України? Саме цю роботу нам треба зробити», – переконаний народний депутат.

Окрім того, політик  подякував Конгресу США за сильну двопартійну підтримку України в цьому питанні, зокрема сенаторам з Демократичної партії – Бобу Менендесу і Діку Дурбіну, сенаторам з Республіканської партії – Марко Рубіо і Теду Крузу, українській діаспорі.

«Я дякую тим людям, які працюють і працюватимуть, щоб до кінця використати щонайменшу можливість заблокувати закінчення добудови Північного потоку-2», – сказав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова