Григорій Немиря закликав Президента нарешті надати відповідь щодо створення Уряду національної єдності

У четвер, 27 січня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря закликав Президента України нарешті надати відповідь щодо ініціативи партії «Батьківщина» створити Уряд національної єдності.

Про це він заявив з парламентської трибуни, виступаючи перед голосуванням за Проєкт Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських сил Збройних сил України (0143), який пізніше було ухвалено 275 народними депутатами.

«Фракція «Батьківщина» підтримує ратифікацію цієї угоди. Підтримує з двох причин. По-перше, ми знаємо, що справжній друг пізнається в біді. Так, як діє зараз Велика Британія, приходячи на допомогу і зміцнюючи оборонний потенціал України, особливо в тому, що стосується військово-морського флоту, є прикладом для наслідування іншими країнами», – сказав він.

Але, за словами Григорія Немирі, є й інший момент, про який треба загадати, – це політична єдність.

«Є не лише зброя, а й політична єдність. Уряд Великої Британії під час Другої світової війни продемонстрував, що перед обличчям  смертельної загрози створюється Уряд народної єдності. Сьогодні йде вже четвертий день після ініціативи «Батьківщини» і прямого звернення до Президента України створити такий уряд. Поки що ми не почули жодної відповіді від Президента. Час визначатися, пане Президент!» – закликав Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова