Григорій Немиря закликав ОБСЄ розпочати рішуче діяти задля допомоги Україні у війні з Росією

У середу, 23 березня, заступник голови Постійної делегації ВРУ у ПА ОБСЄ, перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря закликав ОБСЄ розпочати рішуче діяти для допомоги Україні у війні з Росією та докласти усіх можливих зусиль для встановлення миру у Європі.

Про це він заявив під час  участі  в онлайн-зустріч на тему: «Роль ОБСЄ у війні в Україні та її наслідках», яку проводила Парламентська Асамблея ОБСЄ в рамках ініціативи Заклик до дії.

«Україна стала епіцентром боротьби за мир та демократичні цінності, які сповідує увесь вільний світ. За це кожну годину гинуть наші діти, жінки та воїни», –  наголосив Григорій Немиря.

«ОБСЄ була створена для підтримання миру та стабільності у Європі. Саме в цьому полягає ціль існування цієї організації. Якщо ОБСЄ та більшість її держав-членів не почнуть рішуче діяти саме зараз, тоді ця організація сама собі підпише акт про неспроможність і нікчемність», – додав політик.

Григорій Немиря також закликав учасників зустрічі сприяти встановленню безпольотної зони над Україною, наданню оборонної та летальної зброї нашій державі та присвятити більше уваги питанням гуманітарної сфери.

«Зволікання з допомогою Україні у цих ключових питаннях призводить до численних жертв серед мирного населення. Ми закликаємо вас у цей історичний час не залишати Україну сам на сам з нашим спільним ворогом», – закликав він.

У зустрічі брали участь Президент ПА ОБСЄ, Генеральний секретар ПА ОБСЄ Роберто Монтелла та інші представники ПА ОБСЄ.

Нагадаємо, що ПА ОБСЄ – один з центральних інститутів ОБСЄ, що відіграє важливу роль у процесі вирішення завдань всієї Організації. Головною метою Асамблеї є розвиток парламентського діалогу, за допомогою якого здійснюється поширення та посилення демократії в регіоні ОБСЄ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова