Григорій Немиря: За право стати членом ЄС Україна платить життям своїх громадян

Україна, яка платить життям своїх громадян за право стати членом ЄС, є найкращою безпековою гарантією для усієї Європи.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря, виступаючи на 18-му щорічному Кіпрському Саміті «The Economist».

«Україна довела, що немає сенсу ставити питання: «Якщо Україна стане членом ЄС, то…». Ми можемо запитувати лише про те, коли Україна стане членом ЄС. Для України – це цивілізаційний вибір, за який ми платимо життям своїх громадян, починаючи ще з 2013 року. Україна – це Європа, і у цьому немає сумнівів. Для всіх зараз зрозуміло, що Україна стане членом ЄС. Окрім того, Україна – це найкраща безпекова гарантія для європейських країн, для усього ЄС», – сказав Григорій Немиря.

За його словами, уряди країн ЄС мають докласти зусиль, щоб пояснити своїм громадянам, що інфляція, високі ціни на енергоносії, продукти харчування тощо – це та ціна, яку вони платять за агресію росії. Натомість  Україна платить за це життям своїх громадян, зруйнованими містами та біженцями.

Григорій Немиря наголосив, що це не лише війна проти України, це війна проти усієї Європи, проти усього світового порядку.

«Війна в Україні – це найгірші злочини, які можна вчинити. Злочини, які вчиняє росія – це злочини проти людяності, злочини геноциду й агресії. Але війна в Україні стала також лакмусовим папірцем та каталізатором для Європи й усього вільного світу», – підкреслив він.

Нардеп вважає, що війна змушує Європу відстоювати свої життєво важливі інтереси, щоб вберегти європейський спосіб життя та європейські цінності.

Нагадаємо, 18-19 жовтня 2022 року у м. Нікосія (Кіпр) проходить 18-й щорічний Кіпрський Саміт «The Economist», темою якого є «Управління кризою завдяки майстерності та інклюзивності».

У Саміті беруть участь високопоставлені посадовці, члени парламентів, представники європейських та міжнародних інституцій, науки та бізнесу.

Партію «Батьківщина» на заході представляють її лідерка Юлія Тимошенко  та Григорій Немиря.

Захід можна подивитися за посиланням – https://www.hazliseconomist.com/en/event/18th_cyprus_summit/subpage/watch_live

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова