Григорій Немиря взяв участь у Політичній Асамблеї ЄНП

‪У понеділок, 7 грудня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря взяв участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка проходила в режимі відеоконференції.‬

‪Григорій Немиря поінформував учасників про результати місцевих виборів в Україні, які відбулися 25 жовтня. За його словами, ‬офіційні дані ЦВК свідчать, що «Батьківщина» посіла друге місце за кількістю депутатів по всій країні, поступившись лише «слугам народу».

За партію влади «Слуга народу» проголосували лише 17,6%, а «Батьківщина»отримала – 12,39%.

Григорій Немиря наголосив, що ці місцеві вибори фактично були всеукраїнським національним референдумом довіри чи недовіри чинній владі, референдум сприйняття, підтримки або непідтримки стратегічного курсу, який проводиться у нашій державі.

«Результати виборів продемонстрували кого народ України вважає альтернативою чинній владі. Це – «Батьківщина», яка з усіх опозиційних сил зайняла перше місце на цих місцевих виборах та привела до рад по всій країні 4 500 депутатів»,- сказав він.

Під час виступу політика йшлося також про ситуацію на Сході нашої держави та питання, пов’язані з анексією Криму. У цьому зв’язку Григорій Немиря подякував ЄНП за підтримку України.

Окрім того, під час Асамблеї Генеральний секретар ЄНП Антоніо Лопес-Істуріз попросив Григорія Немирю передати Голові партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко найкращі побажання та вітання з нагоди її Дня народження.

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії, 11 голів країн-членів ЄС та 5 голів країн, які не є членами ЄС, 10 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова