Григорій Немиря: Влада здійснює неоголошену політику з дискримінації вимушених переселенців

Влада України реалізує неоголошену політику з дискримінації внутрішньо переміщених осіб щодо їхніх виборчих і соціальних прав.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря під час засідання Погоджувальної ради ВРУ.

«Укотре я вимушений зазначити, що ключові законопроекти, які впливають на життя сотень тисяч вимушених переселенців, знову (і це вже більше, ніж півтора року), не ставляться в порядок денний парламенту. Це законопроект № 6692 щодо виплати пенсій вимушеним переселенцям, який ще рік тому повністю пройшов усі необхідні процедури та готовий до розгляду. Його внесення до порядку денного свідомо блокується. Та законопроект № 6240 про виборчі права ВПО, який зареєстрували більше, ніж півтора року тому, та який укотре не було розглянуто профільним комітетом», – сказав він.

Як зауважив Григорій Немиря, «це вже не здогадки, це очевидно, що випадково так не може бути».

«Мені як голові комітету залишається зробити висновок, що це є частиною неоголошеної дискримінаційної політики щодо вимушених переселенців в аспекті їхніх виборчих і соціальних прав», – наголосив заступник Голови партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова