Григорій Немиря: Влада краде право голосу в українців на Донбасі

Влада намагається вкрасти право голосу, що гарантується Конституцією, у громадян України на Донбасі.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря під час ефіру програми «Мир та війна» на телеканалі «Інтер».

«Я звертаюся до громадян України, які мешкають на моєму рідному Донбасі. У вас банально крадуть право обирати та бути обраними. Право, яке забезпечено Конституцією України», – наголосив Григорій Немиря.

«У 2019 році Вам було надано право голосу. Більшість з вас ним скористалися. Ви обирали президента, парламент. Зараз мова йде про можливість обрати органи місцевого самоуправління. Але у вас це право забирають», – зауважив народний депутат.

Григорій Немиря наголосив, що це порушує статтю 38 Конституції України, абсолютно суперечить статті 25 Міжнародного пакту про політичні та громадянські права, суперечить статті 21 Загальної декларації прав людини ООН.

Він закликав народних депутатів не допустити прийняття у другому читанні законопроєкту про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій (3913), та сформувати делегацію з представників різних фракцій, яка б поїхала на Донбас та на власні очі переконалася, чи відповідає дійсності інформація військово-цивільних адміністрацій про те, що в цьому регіоні не можна проводити вибори.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова