Григорій Немиря візьме участь у відзначенні 10-ої річниці започаткування «Східного партнерства»

Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря 5-6 листопада перебуватиме з робочою поїздкою у місті Стокгольм (Швеція).

Депутат здійснить візит на запрошення спікера Риксдагу Андреаса Норлена для участі у заходах з відзначення 10-ої річниці започаткування «Східного партнерства».

Під час поїздки планується участь Григорія Немирі у слуханнях «Роль парламентів та депутатів, діалог та плюралізм думок в демократії. Формування порядку денного «Східного партнерства» у парламенті Швеції,  зустріч з депутатами Комітету з питань зовнішньої політики Риксдагу, участь у семінарі «10 років Східного партнерства», який проводить Шведський інститут міжнародних досліджень (UI), зустріч з українською громадою Швеції та участь у дискусіях «Роздуми, новий курс Східного партнерства – Люди передусім», які проводить Шведське агентство з питань розвитку SIDA.

Нагадаємо, що «Східне партнерство» – це політика Європейського Союзу, що має на меті зміцнення стосунків зі східними сусідами ЄС і є продовженням східного напрямку теперішньої Європейської політики сусідства. «Східне партнерство» було урочисто започатковано Євросоюзом у Празі 7 травня 2009 року та охоплює такі держави, як Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, та Європейський Союз.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова