Григорій Немиря виступив від імені «Батьківщини» на ПА ЄНП

Перемога України у війні стане спільною перемогою нашої держави та Європи. Для нас неприйнятні жодні перемовини, в яких йтиметься про обмін наших територій на мир.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря під час виступу на Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка проходить у Брюсселі (Бельгія).

Він подякував ЄНП за підтримку та повідомив учасникам Асамблеї про прогрес контрнаступу та подолання першої лінії оборони агресора на півдні.

Під час виступу Григорій Немиря закликав «відкинути будь-які псевдоініціативи, основані на принципі «території в обмін на мир».

«Ця війна не є війною за території. Це – війна проти Європи, демократії і демократичної європейської України. Наша перемога може бути лише спільною перемогою», – сказав він.

Політик також наголосив, що «справжня гарантія безпеки і сталого миру – це членство України в НАТО».

Окрім того, він закликав розпочати переговори про вступ України до ЄС вже в цьому році

На Політичній Асамблеї зібралися представники 82 партій і партнерів з 43 країн, в тому числі члени національних парламентів і члени Європейського Парламенту для обговорення європейських виборів у 2024 році, питання безпеки у Європі та війни росії проти України.

«Батьківщину» на Асамблеї представляють лідер партії Юлія Тимошенко та Григорій Немиря.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії, 9 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова