Григорій Немиря: В Україні відсутня політика щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців

Влада України не реалізує політику із захисту прав і свобод  внутрішньо переміщених осіб.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря під час засідання Погоджувальної ради.

«Хочу наголосити, що у проекті Державного бюджету на 2019 рік, якій буде розглядатися у другому читанні, закладені абсолютно неадекватні кошти на підтримку вимушених переселенців. Також я знову змушений констатувати, що в порядку денному Верховної Ради на цей пленарний тиждень відсутні ключові законопроекти щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців», – сказав він.

Мова йде про Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян), №6240, який було зареєстровано більше, ніж півтора роки тому, та Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян № 6692, який було розроблено за сприяння міжнародних і неурядових організацій та зареєстровано понад рік тому.

«Це вкотре підтверджує, що в державі відсутня політика захисту прав  вимушених переселенців», – наголосив Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова