Григорій Немиря: В новому уряді є посадовці, що не моргнувши оком виконували найганебніші вказівки Януковича

Голосуючи за нових посадовців, слід пам’ятати, як вони себе поводили в критичні моменти свого життя.

На цьому наголосив перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, заступник Голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря під час виступу в парламенті.

«З власного досвіду я знаю, що людина не формується, коли подають подання на призначення. Людина формується все своє життя. І в житті майже у кожного буває момент істини. Я дивлюся на Дмитра Кулебу і пригадую його у 2011-2012 роках. За часів Януковича, коли опозиція сиділа в тюрмах за політично вмотивованими вироками, він працював в центральному апараті МЗС. Це було тоді, коли вже зрів Майдан. І саме тоді Дмитро Кулеба був ключовою контактною особою між людьми у Вашингтоні та групою політтехнологів, двоє чи троє з яких знаходяться зараз в американській в’язниці», – зазначив політик.

Григорій Немиря зауважив, що в матеріалах розслідування колишнього спецпрокурора США Роберта Мюллера «можна знайти підтвердження – листування, одним з авторів якого був Дмитро Кулеба, де він, за дорученням тодішнього керівництва України, лобіював неприйняття резолюції Сенату США, що закликала до звільнення політичних в’язнів – Юлії Тимошенко та інших».

«Безумовно, це не його ініціатива – Кулеба виконував накази. Але, Володимире Олександровичу, Ви – президент України. І я не думаю, що з моральної точки зору, з точки зору цінностей можна так легко це ігнорувати. Я хочу, щоб про це знали люди, які голосуватимуть. Щоб такі ситуації більше не повторювалися. Якщо це вчергове відбуватиметься, то ми знову отримаємо те, що отримав Янукович», – наголосив Григорій Немиря, звертаючись до президента України та народних депутатів.

Нагадаємо, що відповідно до Конституції президент України пропонує кандидатуру на посаду міністра закордонних справ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова