Григорій Немиря представлятиме «Батьківщину» на Конгресі ЄНП

7-8 листопада заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря братиме участь у Конгресі Європейської народної партії у Гельсінкі (Фінляндія).

Під час Конгресу, на якому зберуться понад 2000 представників із 40 країн, планується обговорити виклики, які стоять перед Європою сьогодні, підготовку до виборів в Європейський Парламент у 2019 році та обрати кандидата від ЄНП на посаду президента Європейської Комісії.

Окрім того, у рамках цього робочого візиту до Фінляндії (6-8 листопада) Григорій Немиря братиме участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії (6 листопада) і проведе низку зустрічей з європейськими політиками та експертами.

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 77 партій та партнерів з 41 країни, президент Європейського Парламенту, президент Європейської Комісії та президент Європейської Ради, 8 глав  країн-членів ЄС та 3 глави країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської Комісії.  ЄНП вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова