Сьогодні, 16 березня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря взяв участь в онлайн-зустрічі робочої групи ЄНП «Зовнішня політика, присвячена протидії російському вторгненню в Україну».
«Ми щиро вдячні нашій родині ЄНП за допомогу та солідарність. За те, що у цей найважчий час в історії України ви не залишаєте нас сам на сам із ворогом – путінівською росією. Зараз, коли ми захищаємо Україну і Європу від цього кривавого режиму, гинуть не тільки наші воїни, а й мирні жінки та діти, на яких ворог безпощадно кидає ракети і бомби. У цій ситуації багато говорять про мирний план. Але допоки в Україні йде війна, яка вже триває 21 день, найкращим мирним планом для нашої держави є надання ще більшої кількості зброї, що зміцнить нашу оборону й прискорить перемогу», – наголосив він.
Але, за словами політика, це не означає, що Україна має відкинути політико-дипломатичний шлях через переговори, навпаки – він має бути суттєво посилений, щоб досягти успіху.
Григорій Немиря також закликав учасників зустрічі сприяти встановленню безпольотної зони над Україною, направленню миротворчої місії ООН до нашої держави та присвятити більше уваги питанням гуманітарної сфери.
У цьому зв’язку він поінформував про гуманітарну роботу партії «Батьківщина», її лідерки Юлії Тимошенко та партійців на місцях щодо допомоги дітям і пораненим.
Політик також звернувся до країн партій, які входять до ЄНП, з проханням допомогти визначити медичні заклади, які зможуть прийняти на лікування та реабілітацію дітей і поранених з України.
У засіданні брали участь Генеральний секретар ЄНП Антоніо Лопес-Істуріс Вайт, Віце-президент ЄНП, Голова Коаліційної партії Фінляндії Петтері Орпо, Голова Поміркованої партії Швеції Ульф Крістерссон, заступник Голови парламентської групи ХДС/ХСС в Бундестазі Німеччини Др. Йоганн Вадепгуль та інші високопосадовці ЄНП.
Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 80 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії, 8 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.