Через відсутність політичної волі затягується розслідування злочинів під час Революції Гідності, – Григорій Немиря

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря переконаний, що влада України на чолі з Президентом Петром Порошенком винна у тому, що досі не розслідувано злочини, які під час Революції Гідності призвели до загибелі людей.

Про це він заявив під час програми «Чорне дзеркало» на телеканалі Інтер.

«Минуло три роки після трагічних подій на Майдані Незалежності, і тільки зараз ми бачимо якісь дії. А хто за це повинен понести відповідальність? Чому Президент, який клявся під час інавгурації покарати винних у вбивстві людей на Майдані і має всю повноту влади для цього, нічого не зробив? Чому він дав свідчення лише 18 листопада? Чому МВС та ГПУ, які фінансуються набагато краще від української армії, нічого не зробили за три роки?» – обурився Немиря.

Політик також нагадав, що згідно зі звітом Ради Європи українська правоохоронна система не здійснила необхідних дій для розслідування подій під час Євромайдану, а подекуди – прямо перешкоджала слідству.

Зокрема, Міністерство внутрішніх справ часом створювало системні перешкоди для розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності 2013-2014рр.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова