Григорій Немиря бере участь у сесії ПА ОБСЄ

24-26 лютого заступник голови Постійної делегації ВРУ у ПА ОБСЄ, перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря бере участь у 20-му зимовому засіданні Парламентської Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, що проходить у режимі відеоконференції.

У рамках цього заходу планується участь Григорія Немирі у спільному засіданні трьох Загальних Комітетів ПА ОБСЄ, у засіданні Загального Комітету з політичних питань та безпеки та у зустрічі Європейської народної партії та групи  однодумців в Парламентській Асамблеї ОБСЄ.

Нагадаємо, Парламентська Асамблея Організації з безпеки та співробітництва в Європі – один із центральних інститутів ОБСЄ, що відіграє важливу роль у процесі вирішення завдань всієї Організації. Головною метою Асамблеї є розвиток парламентського діалогу, за допомогою якого здійснюється поширення та посилення демократії в регіоні ОБСЄ. ПА ОБСЄ збирається кожного року в лютому на зимове засідання та в липні – на щорічну сесію. Результатами таких зустрічей є заключні декларації, резолюції та рекомендації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова