Григорій Немиря бере участь у Політичній Асамблеї ЄНП

17-18 листопада заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря бере участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка проходить у Лісабоні (Португалія).

Політик поінформував про ситуацію в Україні, яка наразі склалася через агресію росії, зокрема, про останні ракетні удари кремля по інфраструктурі нашої держави.

Григорій Немиря наголосив, що «це не лише війна проти України, це війна проти усієї Європи, проти усього вільного демократичного світу».

Політик зазначив, що під час цієї війни росія чинить злочини проти людяності: злочин геноциду, злочин агресії. Але водночас, зауважив Григорій Немиря, «війна є каталізатором для Європи».

«Війна змушує Європу відстоювати свої життєво важливі інтереси, щоб зберегти європейський спосіб життя та європейські цінності. Вона продемонструвала, що старого світового порядку, який склався після Холодної війни, більше не існує. Прийшов час сформувати нову безпекову архітектуру за принципом – ніхто не перебуває у безпеці, поки у безпеці не перебувають усі», – сказав він.

Зауважимо також, що відбулася низка зустрічей Григорія Немирі з членами Європейського парламенту і національних парламентів.

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті.  До її складу входить понад 80 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії, 8 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

У Політичній Асамблеї беруть участь члени Європейського парламенту, національних парламентів ЄС, лідери партій ЄС, які входять до складу ЄНП.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова