Григорій Немиря бере участь у Політичній Асамблеї ЄНП

Протягом 28-29 червня заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря бере участь у Політичній Асамблеї Європейської народної партії, яка відбувається у Брюсселі в офлайн-режимі вперше з початку пандемії.

Під час свого виступу на Асамблеї Григорій Немиря поінформував про політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні. Він закликав представників національних партій-членів ЄНП підтримати резолюцію щодо України в рамках Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Політик також передав вітання учасникам Асамблеї від лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та розповів про позицію та дії політичної сили щодо пріоритетних питань зовнішньої та внутрішньої політики України.

Крім того, відбулася низка зустрічей Григорія Немирі з європейськими політиками та експертами.

З Елмаром Броком, колишнім Головою Комітету Європарламенту у закордонних справах, високопоставленим членом ХДС

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії, 9 голів країн-членів ЄС та 5 голів країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії. Вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова