Григорій Немиря бере участь у конференції партії ХДС Німеччини

15-16 січня  заступник голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря бере участь у щорічній конференції Християнсько-демократичного союзу Німеччини, яка проходить онлайн.

Під час конференції передбачені виступи Канцлера Німеччини  Ангели Меркель,  Голови ХДС Аннегрет Крамп-Каренбауер, кандидатів на посаду нового голови партії та багатьох інших учасників.

Нагадаємо, Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) – німецька консервативна партія. ХДС був створений у червні 1946 року на основі об’єднання консервативних сил колишньої Веймарської республіки. Партія об’єднувала dсіх християн на міжконфесійній основі. Її очолив Конрад Аденауер. За результатами парламентських виборів 2017 року партія має 200 місць із 709 у Бундестазі. За результатами виборів до Європейського парламенту 2019 року має 23 місця із 96 виділених для Німеччини (входить до фракції Європейської народної партії). Ідеологія партії базується на поняттях «християнська демократія» та «соціальна ринкова економіка».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова