Голову Луганської «Батьківщини» суд визнав постраждалою від російської агресії

Голова Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна завдяки громадському руху «Сила права» довела в суді, що вимушена була переїхати з рідного Луганська саме через агресію Російської Федерації й окупацію частини території Луганщини.

Як повідомили у прес-службі обласного партосередку, Ірина Верігіна вже отримала рішення Голосіївського суду Києва за своїм судовим позовом.

«Суд встановив факт мого вимушеного переселення з території Луганської області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації Російською Федерацією частини території Луганської області. Це перемога нашого громадського руху «Сила права», – наголосила Верігіна.

На її думку, дуже важливо, що українські суди починають визнавати факт російської агресії.

«Особливо важливо на міжнародному рівні, бо є юридичні докази та рішення українських судів для ЄС та США щодо окупації нашої території Російською Федерацією», – зазначила на сторінці в Facebook голова Луганської «Батьківщини».

За словами Ірини Верігіної, громадська організація «Сила права» зробила важливий крок до перемоги на юридичному фронті у війні з РФ. Тепер усі постраждалі внаслідок російської агресії, зокрема, тимчасово переселені особи, бійці, поранені, ті, хто втратив майно, можуть звернутися до представників організації «Сила права» за безкоштовною консультацією та допомогою з оформлення судового позову.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова