Головна проблема в Україні – це непрофесійна влада, яка сама продукує кризи, – Валентин Наливайченко

Влада продукує кризи й не в змозі їх вирішити. Зокрема, це стосується енергетики, де мільярдні борги шахтарям і захмарні тарифи на енергоносії.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі програми «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

«Уряд, який тільки зараз повернувся з відпустки, нарешті визнав існування борів перед шахтарями – а це півтора мільярда гривень! Це при тому, що ці борги із виплати зарплат влада, «слуги народу» мали зняти ще в грудні  минулого року! А вони 17 грудня зачинили парламент і розбіглися по відпустках! Це ненормально!» – заявив він.

Наливайченко наполягає: влада зобов’язана якнайшвидше покрити борги із зарплат, які накопичилися в енергетиці – на українських державних шахтах. Також «Батьківщина» вимагає газ власного видобутку віддавати на потреби людей  ц суттєво знизити його вартість.

«Рано чи пізно ми змусимо владу опублікувати інформацію, як працюють наші родовища з видобутку газу. Ми як опозиція в парламенті знаємо, як суттєво знизити ціну на газ українського видобутку для наших громадян!» – наголосив парламентар.

Він нагадав, що «Батьківщина» ще два роки тому зареєструвала відповідний законопроєкт, але провладна монобільшість вперто його не виносить на голосування.

«Держава має підтримувати своїх громадян! Деградація відбувається лише тому, що влада погана. Вони собі  та своїм дітям накрали й вивели кошти за кордон, і тепер кажуть що люди – не такі…  А може навпаки?» – зауважив Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова