Героїчна праця ентузіастів, які чесно роблять свою справу, – Юлія Тимошенко привітала медичних працівників із професійним святом

Сьогодні в Україні День медичного працівника. Професійне свято людей, які буквально рятують наші життя. Прямо сьогодні, зараз, в ці хвилини. Без всякого пафосу!

Про це у своєму привітанні на Facebook-сторінці наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Медики опинилися на передньому краю боротьби з вірусом, взяли на себе головний удар, захистили нас від недуги. А ми раптом усвідомили, що лікар значно впливовіший ніж депутат, і більш потрібний ніж міністр», – зауважила лідер партії.

В Україні медицина, зазначила Юлія Тимошенко, – то велика слава. Амосов, Богомолець, Філатов, Хавкін. Ці імена відомі всьому світові.

«На жаль, рівень державної підтримки медицини сьогодні ніяк не відповідає ні цій славі, ні важливості професії. Ваша героїчна праця нині – це місія ентузіастів, які чесно роблять свою справу всупереч, а не завдяки…» – обурилася Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко запевнила, що зробить все можливе, аби лікарі мали гідну підтримку та піклування держави завжди, а не лише під час епідемії.

«Дякую вам, дорогі наші. Низький уклін за вашу роботу, за ризик, за відданість і невтомність. Обіцяю, що зроблю все від мене залежне, щоб повернути професії гідність та достойну оцінку з боку держави. Щоб про лікаря піклувалися завжди, а не тільки під час епідемій. Бо ваша професія – це професія номер один! Щасливою може бути лише здорова нація!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова