Генеральний секретар ЄНП привітав учасників Форуму «Новий курс України»

Генеральний секретар Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істуріс привітав учасників Всеукраїнського форуму «Новий курс України» та членів партії «Батьківщина».

Шановна Юліє,

Шановні члени «Батьківщини»,

Шановні учасники,

Від імені Європейської народної партії, найбільшої політичної сили в Європі, дозвольте мені щиро привітати учасників Всеукраїнського форуму «Новий курс України» та членів партії «Батьківщина».

«Батьківщина» є найдавнішою українською частиною нашої політичної родини під керівництвом видатного політика Юлії Тимошенко, яка завжди була і є нашим надійним партнером, що діє в інтересах українського народу. Наш великий друг Юлія Тимошенко є переконливим прикладом сильного лідерства, якого потребує Україна, щоб досягнути прогресу і повернути мир.

Сьогодні Україна переживає дуже складні часи. Протягом останнього десятиліття ми побачили, що авторитаризм і корупція принесли Україні лише страждання і руйнацію. Україні потрібні глибокі зміни і реформи, сильна антикорупційна політика і незалежна судова система. Тому ми рішуче вітаємо активну позицію вашої партії щодо відстоювання боротьби з корупцією та процесу реформ в Україні.

Всеукраїнський форум «Новий курс  України» є чудовою ініціативою та важливою можливістю обговорити новий шлях розвитку України за активної участі політиків, представників громадянського суспільства, експертів, бізнесменів та міжнародних партнерів.

Ми сподіваємося, що він допоможе вам знайти правильні відповіді на виклики, з якими стикнулася Україна, і як політична партія взяти на себе провідну роль у цих вкрай необхідних для України дискусіях.

ЄНП підтримає вас і допоможе вам у цьому процесі.

Вам потрібний амбіційний план для вашої країни, який зробить її ще ближчою до Європи. Україна належить до Європи.

Ми бажаємо вам успішного заходу та плідної й цікавої дискусії.

Слава Україні!

Дивіться пряму трансляцію Всеукраїнського форуму «Новий курс України» на Youtube-каналі Юлії Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова