Ганна Старикова: В Україні понад 1,2 млн людей недоїдають

Хочу прокоментувати звіт ООН, відповідно якого, в Україні понад 1,2 млн. людей недоїдають. На мою думку, такі цифри є гострим свідченням 145 «успішних» реформ чинної влади.

В ООН зазначають, що 1,2 мільйона людей – це 2,6% від усього населення України і це пов’язують із військовим конфліктом на Донбасі.

Дуже цікавим є те, що окрім України, у список країн, що зазнають проблеми з продовольством у результаті конфлікту, увійшли Ємен, Південний Судан, Сирія, Ліван, Центральноафриканська Республіка, Афганістан і Сомалі.

Як на мене, це перші ознаки жахливої катастрофи, яку ми можемо мати через те, що з 1 липня 2017 року в Україні було скасовано державне регулювання цін. Я вважаю, що ми маємо повернутися до цього, і ось чому, так ціни в Україні зросли на 13,7% у 2017 році, зокрема за півріччя з липня по грудень 2017 року на Київщині середньостатистична ціна на хліб зросла на 1,83 грн, на яловичину ріст на 15,5 грн, на свинину – на 8,14 грн, на птицю відбулось подорожчання на 8,02 грн.

Особливо обурює те, що сукупний залишок невикористаних коштів в 2017 році на рахунках місцевих рад на Київщині та обласної ради становить близько 6 млрд грн.

Тому, виконавча гілка влади має запроваджувати програми підтримки людей із низьким рівнем доходів, підтримки людей які живуть поза межею бідності, а також надавати пропозиції і запроваджувати програми підтримки підприємців для створення нових робочих місць в Київській області.

Ганна Старикова, голова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина»Facebook, 30 січня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова