До уряду Гройсмана немає довіри, – Юлія Тимошенко

Уряд на чолі з Володимиром Гройсманом продовжує корупційні схеми попередників, і тому до цього Кабміну немає ні довіри, ні поваги, ні жодних очікувань.

Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Інтер».

За її словами, сьогоднішній звіт Кабінету Міністрів перед напівпорожнім залом парламенту – це певний протест з боку народних депутатів проти того, що робить цей уряд.

«Уряд Гройсмана – це маріонетковий уряд Порошенка! Це не вільний уряд, не реформаторський уряд! Це уряд, першими кроками якого столо підвищення вдвічі ціни на газ для малозабезпечених людей, підвищення вдвічі цін на гарячу воду, на тепло. Цей уряд зробив фейковий закон про підвищення соціальних стандартів аж на 50 гривень в кінці року, кинувши їх «як кістку з барського столу». Продовжуються всі корупційні схеми, залишаються всі «смотрящі» на фінансових потоках від так званої гібридної коаліції», – обурилася Тимошенко.

Вона також вважає чинний Кабмін абсолютно несамостійною структурою.

«Уряд Гройсмана не розглядається як самостійний, самодостатній уряд, який може змінити стратегію розвитку країни, ситуацію з корупцією і який може змінити несправедливість стосовно людей. І тому до цього уряду немає ні довіри, ні поваги, ні очікувань», – заявила лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова