Депутатських мандатів потрібно позбавити зрадників з усіх фракцій парламенту, – Валентин Наливайченко

Для фракції «Батьківщина» немає двозначності! Депутатських мандатів потрібно позбавити не лише колаборантів зі складу ОПЗЖ, а й зрадників із інших фракцій.

Про це заявив народний депутат, член фракції  «Батьківщина» Валентин Наливайченко в ефірі  телеканалу «Еспресо».

«Нагадаю, діяльність ОПЗЖ, як і комуністичної партії, заборонена в Україні! На моє переконання, сьогодні, під час війни, не може бути ніяких зволікань і подвійних тлумачень! Колаборантам з ОПЗЖ не місце в українському парламенті, їх потрібно позбавляти мандатів народних депутатів!» – наголосив він.

Валентин Наливайченко зауважив, що йому зрозуміло, чому до Верховної Ради України досі не надійшли подання від Офісу Генерального прокурора, міністерства юстиції чи правоохоронних органів для притягнення до відповідальності народних депутатів, які підозрюються у державній зраді.

«Разом з тим, нагадаю, що зараз у парламенті немає фракції під назвою ОПЗЖ: вона перейменована на «Платформу за життя та мир», депутати якої за більшість законопроєктів голосують разом з монобільшістю…» – додав політик.

Для фракції «Батьківщина», за словами депутата, немає двозначності – депутатських мандатів потрібно позбавити зрадників з усіх фракцій.

«Потрібно назавжди заборонити займати будь-які виборні чи державні посади в країні! Таких осіб потрібно передавати в суди і засуджувати їх за українськими законами! Під час дії воєнного стану має бути жорстке наведення порядку в Україні й очищення органів влади, включно з парламентом!» – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова