Делегація «Батьківщини» зустрілася з представниками фінської партії «Кокоомус»

Сьогодні в рамках участі у Політичній Асамблеї Європейської народної партії заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народні депутати від «Батьківщини» Валерій Дубіль і Костянтин Бондарєв провели зустріч з представниками Національної коаліційної партії Фінляндії «Кокоомус» – Членом Європарламенту Петрі Сарвамаа, Членом Парламенту Фінляндії Ате Калевою та Секретарем Партії Крістіною Коко.

Григорій Немиря поінформував  співрозмовників про ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави.

Представники «Кокоомус» висловили підтримку суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України і наголосили, що захоплюються мужністю українського народу, який бореться не лише за свободу України, а й відстоює демократичні цінності усієї Європи.

«Україна має бути в ЄС та НАТО. Ви вибороли це право, захищаючи усіх нас на полі бою від нашого спільного ворога – терористичного режиму путіна», – сказав Петрі Сарвамаа.

Григорій Немиря подякував за підтримку та солідарність і наголосив: «Ми обов‘язково виграємо цю війну. Це буде наша спільна перемога – перемога усього вільного світу».

Окрім того, політик побажав дружній партії перемоги на парламентських виборах, що відбудуться у Фінляндії 2 квітня.

Нагадаємо, що 9-10 березня у Гельсінкі проходить Політична Асамблея ЄНП, яку цього разу приймає Національна коаліційна партія Фінляндії «Кокоомус». У ній беруть участь Президент Європейського Парламенту Роберта Мецола та члени Європейського парламенту, члени національних парламентів ЄС, лідери партій ЄС, які входять до складу ЄНП.

Довідково: ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн,  Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова