Це знущання над українцями, – Олексій Кучеренко про зарплати й премії членів НКРЕКП

Премія у 250 тисяч гривень за «високоінтелектуальну роботу» та вдвічі підвищені зарплати членам Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг – це знущання над українцями. Наш обов’язок – повернути ці гроші до Держбюджету.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко написав на своїй Фейсбук-сторінці.

«Чи не вперше за 20 років майже всі державні компанії на ринку електроенергії, газу, теплопостачання змінили прибутковість на збитки. А члени НКРЕКП  собі за це виписують квартальну премію по 250 тисяч гривень кожному!» – обурився політик.

За його словами, пояснити ситуацію з захмарними преміями і зарплатами членів НКРЕКП має президент, адже він несе відповідальність за людей, яких призначив на ці посади.

«Про яку мораль і професіоналізм цих людей може йти мова, коли у той час, як країна воює, а люди отримують мізерні пенсії, вони самі прийняли рішення виписати собі премії. Я нагадую всім українцям – НКРЕКП утримується за кошт нашої з вами плати за електроенергію, за газ, за комуналку. Наші тарифи – це їхні зарплати й премії», – наголосив народний депутат.

Щоб отримати відповідь на запитання, чому в коронавірусну кризу, коли доходи українців скоротилися, зарплата членів НКРЕКП зросла вдвічі, Олексій Кучеренко направив відповідне звернення до Антимонопольного комітету.

«Вважаю своїм завданням повернути вкрадені на премії нелегітимними членами НКРЕКП гроші на місце – у Державний бюджет, тому спрямував звернення на Рахункову палату і щиро сподіваюсь, що Рахункова палата перевірить ефективність витрати бюджетних коштів на незрозумілі бонуси керівництву НКРЕКП, надбавки, премії й додаткові оплачувані відпустки», – повідомив нардеп.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова