Це саме те, що зветься справжнім героїзмом, – привітання Юлії Тимошенко з Міжнародним днем лікаря

В ці два осінніх дні традиційно, одне за одним, відзначаємо два свята. Вчора – День вчителя, сьогодні – Міжнародний день лікаря. Безумовно, дві найважливіші професії в історії становлення людства.

Про це йдеться в дописі Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, який вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

«Часто ми несвідомо повторюємо високі слова: «врятувати», «прийти на допомогу», «зберегти життя» тощо. І лише в останні два роки, коли на світ опустилася пітьма пандемії, ми зрозуміли, що оце «врятувати життя» – це не перебільшення і не метафора. Ми усвідомили, що йдеться про буквальне – про ПОРЯТУНОК людей від хвороби, від біди», –  зазначила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що в сьогоднішніх умовах лікарям порятунок людей дається дуже непросто.

«Мабуть, лише самим українським лікарям відомо, якою ціною дається цей порятунок. Як саме ці люди вийшли на передній край боротьби з недугою. Без власного захисту, без гарантій, без якоїсь серйозної допомоги з боку держави…» – зауважила Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, що для лікарів «це вже не просто робота, не просто відповідальність і почуття обов’язку. Це саме те, що зветься справжнім героїзмом, без жодних перебільшень…».

«У первісній давньогрецькій міфології слово «герой» означало напівбог. І це, мабуть, найбільш правильне визначення ставлення до вас з боку суспільства, яке потрапило в халепу. Ми очікуємо від вас зцілення й дива. І ви справді творите це диво для нас…

Невимовно вдячні Вам, дорогі наші! У вічному боргу перед Вами!  Зі святом!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова