Борис Тарасюк: Знову співпрезидент ПА ЄВРОНЕСТ

12 грудня 2018 року на засіданні Східноєвропейського компоненту Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ (ПА ЄВРОНЕСТ) мене було обрано співпрезидентом Асамблеї (раніше обирався на цю посаду у 2011-2015 роках).

Також 12 грудня відбулося засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ під спільним головуванням з Ребекою Хармс за участю голів національних парламентських делегацій Азербайджану, Грузії, Молдови та тих членів делегації Європарламенту, які входять до складу Бюро.

Під час засідання учасники обговорили результати президентських виборів у Грузії, парламентських виборів у Вірменії, а також стан підготовки до президентських виборів в Україні, парламентських виборів у Молдові та виборів до Європейського парламенту, що відбудуться у 2019 році.

Окрім того, на засіданні було приділено увагу обміну інформацією за результатами участі членів Бюро у різних заходах в рамках Східного партнерства. Члени Бюро обмінялися думками щодо організаційних питань забезпечення роботи Асамблеї, майбутніх планів роботи Комітетів і робочих груп Асамблеї на 2019 рік та ухвалили рішення про проведення наступної 8 сесії ПА ЄВРОНЕСТ у Грузії.

На засіданні запропонував нові ідеї, спрямовані на посилення співпраці у безпековій сфері між країнами-партнерами та ЄС у зв’язку з триваючою агресивною політикою Росії проти країн-партнерів, тимчасовою окупацією Криму і територій Донецької та Луганської областей, погіршенням безпекової ситуації в регіоні, гібридними загрозами Росії і її втручанням у виборчі процеси не лише у країнах -партнерах, а і в ЄС. Також окреслив основні очікування країн-партнерів від Східного партнерства.

Борис Тарасюк, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 13 грудня 2018р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова