Безвіз – символ єднання України з ЄС, повернення в західну цивілізацію, – Юлія Тимошенко  

Україні потрібен безвізовий режим як символ єднання з Європейським Союзом, а в українців має бути фінансова можливість подорожувати Європою.

Про це лідер «Батьківщини» Юлії Тимошенко заявила, відповідаючи на запитання журналістів.

«Безвізовий режим для нас дуже важливий як символ єднання з Європейським Союзом, символ нашого повернення в західну цивілізацію», – наголосила Юлія Тимошенко.

Політик зазначила, що «на безвізовий режим покладаються дуже багато українців», і закликала всіх «тримати кулаки, аби таке диво сталося».

«Я хочу звернутися до всіх. Якщо ми не отримаємо сьогодні таке рішення – це буде справді боляче для України. І не  зловтішайтесь, що якийсь чиновник десь схибив. Нам всім треба добре попрацювати, щоб отримати безвізовий режим», – пояснила вона.

Водночас лідер «Батьківщини» констатувала, що сьогодні скористатись безвізом може невелика кількість українців, адже  у більшості людей влада забрала останнє, вони позбавлені можливості «не лише подорожувати світом, а й на електричку сісти та доїхати, наприклад, з Києва до Житомира».

За словами Тимошенко, «нам треба зробити все, щоб люди, які хочуть бути частиною західного демократичного світу, мали кошти, щоб доїхати до тієї Європи».

«Безвіз потрібен обов‘язково! Але нам вкрай необхідно відновити доходи українців, тому що без цього ні економіку не піднімемо, ні країну не відродимо», – підсумувала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова