«Батьківщині» вдалось зупинити руйнування системи державного соціального страхування

Лобістський законопроєкт «Щодо стабілізації функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування» ухвалювати неприпустимо, оскільки ним буде зруйнована роками перевірена система.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», представник профспілок в парламенті Вадим Івченко.

«Це винятково лобістський документ. Законопроєкт пропонує рейдерське захоплення управління фондами страхування, скасовуючи принцип управління страховими фондами на паритетній основі державою, представниками застрахованих осіб та роботодавцями, вдвічі збільшуючи кількість представників держави у складі правління. Вже зараз зрозуміло, що в керівних органах цих фондів будуть саме «потрібні люди». А представників роботодавців та профспілку ми робимо просто дорадниками, які не впливатимуть на всю систему загальнообов’язкового соціального державного страхування», – обурився політик.

Вадим Івченко закликав депутатів не підтримувати цей законопроєкт.

«До сьогодні держава, профспілки та роботодавці разом приймали рішення, які формували фонд. Чому зараз потрібно це зруйнувати? Адже ці фонди десятиріччями підтверджували свою ефективність, пройшовши через всі економічні кризи та підтримуючи українців. Закликаю парламент не голосувати за цей законопроєкт. Людям він не потрібен!» – закликав Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова