«Батьківщина» зустрілася з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком

У четвер, 19 вересня, відбулася зустріч керівництва та депутатів фракції «Батьківщина» з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Як повідомив за підсумками зустрічі заступник Голови фракції Сергій Соболєв, відбулося конструктивне та продуктивне обговорення економічного та соціального розвитку країни.

«Ми обговорили бюджетну, аграрну, медичну та інші реформи. Почався перший пошук рішень, які мають піти на користь країні», – уточнив представник «Батьківщини».

За словами Сергія Соболєва, фракція окреслила так звані червоні лінії, які є принциповими для «Батьківщини» в ухваленні рішень, зокрема в тарифній та бюджетній політиці.

«Для нас є принциповим: чи бюджет формується на старій основі, чи розраховуємо на реальне підняття економіки і зростання добробуту людей», – наголосив народний депутат.

Заступник Голови фракції  також зауважив, що «Батьківщина» домовилася з очільником уряду проводити такі робочі зустрічі щомісяця.

Як уже повідомлялося, «Батьківщина» вважає, що Кабмін має відправити проєкт Державного бюджету-2020 на доопрацювання. У документі треба передбачити підвищення соціальних стандартів, зниження тарифів і збільшення дохідної бази через закриття офшорів, а також повернення коштів в українську економіку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова