«Батьківщина» зробить все можливе, аби врятувати український бізнес

Верховна Рада України вже найближчим часом буде голосувати у другому читанні за законопроєкт, який скасовує «спрощенку» у 2% для підприємців, а також відновлює штрафи за невикористання РРО. «Батьківщина» не дозволить ухвалити скандальні норми, що погіршують становище українських підприємців і в без того непростий час.

Про це під час зустрічі з активістами-підприємцями зі Львівщини повідомила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«З ініціативи нашого колеги Михайла Цимбалюка зустрілася з активістами-підприємцями, які зазначили, що повернення до довоєнного оподаткування – це нищівний удар для українського бізнесу, який в підсумку просто буде вимушений припинити свою діяльність», – зазначила Юлія Тимошенко.

Підприємці під час зустрічі наголосили, що ідеї законопроекту суперечать здоровому глузду, а тому важливо зберегти мораторій на застосування штрафних санкцій за порушення закону про застосування РРО та мораторій на документальні та фактичні перевірки ФОП 1-3 груп на період воєнного стану і, як мінімум, рік після його завершення.

«Щоб врятувати український бізнес від наслідків можливого ухвалення законопроєкту №8401, команда «Батьківщини» вже підготувала понад тисячу правок до скандального законодавчого документу, а також розробила план, як можна заблокувати ухвалення скандальних норм цього проекту. Український бізнес не проти сплачувати податки, але для цього мають бути створенні відповідні умови для його роботи», – підсумував Михайло Цимбалюк.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова