«Батьківщина» здобуває перемогу на виборах у ОТГ на Буковині

«Батьківщина» здобула перше місце на місцевих виборах у ОТГ на Буковині.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної парторганізації.

«Батьківщина» підбила підсумки виборів у чотирьох об’єднаних громадах Чернівецької області, за результатами яких політичну силу Юлії Тимошенко в радах ОТГ представлятимуть 23 депутати.

«Перше місце за кількістю обраних депутатів посіла «Батьківщина» у Вікнянській ОТГ (35% – відповідно 5 депутатів), Юрківецькій (26,9% – 7 депутатів), Кострижівській (31,8% – 7 депутатів) громадах на Заставнівщині. У Новоселицькій міській ОТГ у «Батьківщини» 4 депутати – на одного менше, ніж лідер перегонів», – зазначила заступниця очільника Буковинської «Батьківщини» Оксана Пантелеймонова.

Водночас вона заявила про масові порушення і фальсифікації, зокрема в Заставнівському районі. Так, на виборах у Юрківецькій ОТГ через помилки в бюлетенях їх тричі передруковували, і все одно припустилися помилки.

«Спочатку дільничні комісії отримали бюлетені, які по всіх округах були надруковані з помилками. Їх передрукували, та виявилося, що і в нових по 5-му округу «помилка»: немає кандидата від «Батьківщини»! Знову передрукували – виявилося, що дані одного з кандидатів на посаду голови (а це була кандидат від ВО «Батьківщина» Марія Смеречанська) надруковані без зазначення партії, яка цього кандидата висувала», – зауважила Оксана Пантелеймонова.

З огляду на цю ситуацію представники «Батьківщини» подають позов до суду щодо визнання недійсними виборів голови Юрківецької ОТГ, додала заступниця очільника обласної парторганізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова