«Батьківщина» перемагає на місцевих виборах в Одеській області

На виборах в об’єднаних громадах Одещини «Батьківщина» здобула впевнену перемогу, взявши 77,5% голосів виборців, відданих за політичні сили.

Як повідомляє прес-служба регіональної парторганізації, про це заявив очільник Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський.

03

«Незважаючи на шалений тиск опонентів та спроби масштабних фальсифікацій виборів депутатського корпусу Таїровської громади, «Батьківщина» матиме в селищній раді шість представників, що становить 75% депутатів, обраних від політсил», – сказав очільник Одеської обласної «Батьківщини».

За словами Олега Радковського, на виборах голови Таїровської ОТГ переміг Тимур Хасаєв, який ішов на вибори за підтримки партії «Батьківщина» й отримав понад 40% голосів виборців.

«Тимур Хасаєв є сином Хасана Хасаєва, чинного голови селища Таїрове, якого Таїровський тервиборчком не допустив до участі у виборах, порушуючи закони України й не виконуючи рішення судів, які зобов’язували комісію його зареєструвати», – зазначив партієць.

В Одеській області вибори також відбулися в Мологівській ОТГ Білгород-Дністровського району, де кандидати в депутати від «Батьківщини» отримали беззаперечну перемогу. Вони матимуть 16 мандатів, що становить 80%, які здобули кандидати від політичних сил.

Головою Мологівської громади також став представник «Батьківщини» Олег Німачук, якого підтримали понад 46% виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова