«Батьківщина» зареєструвала проект постанови про визнання діяльності уряду Гройсмана незадовільною

«Батьківщина» зареєструвала проект постанови Верховної Ради №6385 про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності уряду Володимира Гройсмана незадовільною.

Відповідний проект постанови опубліковано сьогодні на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, сьогодні, 14 квітня сплив річний термін імунітету Кабміну Гройсмана.

На переконання «Батьківщини», звіт Володимира Гройсмана про річну діяльність його уряду свідчить, що реформи, про які каже прем’єр-міністр, виконуються не в інтересах людей, а виняково правлячих кланів. Більш за те, реформ як таких у звіті уряду взагалі немає.

Як неодноразово наголошувала лідер партії Юлія Тимошенко, Кабмін Гройсмана демонструє суспільству «фейкові реформи», які призвели до шаленого зростання комунальних тарифів, масового закриття шкіл в сільській місцевості та тотального зубожіння українців.

В українського народу, на переконання лідера «Батьківщини», є лише два шляхи виходу з глибокої кризи: або терпіти цю наругу, або негайно змінити уряд.

Нагадаємо, 10 лютого «Батьківщина» зареєструвала проект постанови №6076 про відставку Володимира Гройсмана з посади прем’єр-міністра. Але через годину цей проект постанови зник з офіційного сайту Верховної Ради. Це відбулось всупереч нормам Регламенту ВР та стало нечуваним свавіллям з боку спікера Верховної Ради Андрія Парубія, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та президента Петра Порошенка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова