«Батьківщина» зареєструвала постанову щодо скасування закону про легалізацію грального бізнесу

Депутати від «Батьківщини» зареєстрували у в парламенті проєкт постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як Закону проєкту закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Коментуючи ухвалення антинародного грального закону, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила, що влада, по суті, легалізує грабунок українців мафією.

«Проте йдеться не лише про добробут людей, бо заради корупційних статків свідомо знищують культурну, духовну основу розвитку нашого народу. Крім того, влада хоче збагатитися на людській біді, на епідемії справжньої хвороби – лудоманії. Не можна допустити цього свавілля й наживи влади на біді людей», – зазначила Юлія Тимошенко.

Своєю чергою один з ініціаторів постанови, заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв зауважив, що протягнутий монобільшістю закон може мати непоправні наслідки для українців, тому потрібно докласти усіх зусиль, аби цей документ не набув чинності.

«На совісті кожного з тих депутатів, які проголосували за цей закон, буде фіксація чергової смерті, але смерті не на фронті, а через те, що люди будуть чинити самогубство, як це є у багатьох країнах, які узаконили гральний бізнес та на крові людей заробляють мільярди в кишені окремих осіб», – застеріг політик.

Нагадаємо, у вівторок у Верховній Раді 248 народних депутатів проголосували за скандальний законопроєкт №2285-д щодо легалізації грального бізнесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова